Vitejte

U Pěti buků

Vítejte na stránkách penzionu U Pěti buků. Areál se nachází ve městě Trutnov, jež je právem nazýváno bránou Krkonoš. Město plné historie a nejen té. Každý si zde najde své, ať je to krásná krajina, klid, pohoda, romantika. A nebo adrenalin v podobě turistiky a sportovních aktivit. To vše a mnohem více Vám ubytování v

Trutnově může nabídnout k prožití příjemné dovolené. Ubytování v Krkonoších nabízí své vyžití během celého roku a každý si přijde na své. Penzion je atraktivní nejen vzhledem a vybavením, ale i díky své poloze od nedalekých ski areálů, kde nejbližší z nich je pouhých 8Km od našeho penzionu.

Komfortní ubytování v pokojích s jedním až třemi lůžky, kde je většina pokojů vybavena vlastní sprchou, WC, TV a ledničkou.Celková kapacita penzionu je dvacet šest lůžek. Můžeme také nabídnout společenskou místnost, která je vybavena TV, počítačem s připojením na internet, stolním tenisem, společenskými hrami, kuchyňkou s možností přípravy vlastních pokrmů, posezením u krbu, na terase s výhledem na město, saunu a zařízené fitness.

Penzion vám poskytne zázemí pro pořádání firemních akcí, svateb a narozenin.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, na něž jste nenalezli odpovědi

zde, tak neváhejte volat nebo psát. Rádi Vám na vše odpovíme. Věříme, že se Vám u nás bude líbit a budete se k nám rádi vracet.

Vybavení Penziónu

Pokoje

Snídaně

Aktivity v areálu

Rezervujte si pokoj v našem penzionu

Prohlédněte si naše pokoje a hned si jej rezervujte.

osvědčená kvalita

Vytváříme nezapomenutelné zážitky

Rodinný penzion vám poskytne klidné zázemí pro rodinné oslavy jako jsou svatby, narozeniny a firemní akce.

Kontaktujte nás