Penzion U Pěti Buků

"Sportovní Aktivity"

Proč si vybrat Penzion U Pěti Buků?

Tenis & Fotbal v Penzionu U Pěti Buků

“Pro všechny naše hosty, kteří si chtějí aktivně užít svůj pobyt, jsme připravili tenisové hřiště, které lze využít také pro malou kopanou nebo nohejbal. Součástí našeho areálu je toto multifunkční hřiště, ideální pro sportovní vyžití s rodinou nebo přáteli.

Využijte našeho snadno použitelného rezervačního kalendáře k rezervaci hřiště a užijte si skvělý sportovní zážitek za přijatelnou cenu 200 Kč/hodinu.

Načítám...

"Plážový volejbal v Penzionu U Pěti Buků"

“Pro milovníky plážového volejbalu máme v našem areálu skvělé hřiště pro tuto oblíbenou letní hru. Bez ohledu na to, zda jste profesionální hráč nebo amatér, náš volejbalový areál je ideálním místem pro sportovní vyžití a zábavu.

Hřiště si můžete rezervovat pomocí našeho online rezervačního kalendáře za pouhých 200 Kč/hodinu. Tak neváhejte a užijte si skvělý den plný pohybu a zábavy na našem plážovém volejbalovém hřišti.

Těšíme se na vaši rezervaci a na společné sportovní chvíle v Penzionu U Pěti Buků.”

Načítám...

"Bazény v Penzionu U Pěti Buků pro dospělé i děti"

“Pro perfektní osvěžení a relaxaci v horkých letních měsících máme pro vás připraveny dva bazény. Větší bazén nabízí dostatek místa pro plavání a hraní, zatímco menší bazén je speciálně navržen a bezpečný pro naše nejmenší hosty.

Nechte své starosti za sebou a užijte si chvíle pohody ve vodě obklopeni krásnou přírodou. Ať už chcete plavat, hrát vodní hry, nebo se jen kochat ve vodě, naše bazény jsou ideálním místem pro vaše letní radovánky.”

"Venkovní Workoutové hřiště v Penzionu U Pěti Buků"

“Pro všechny fitness nadšence a milovníky outdoorového cvičení máme v našem areálu připravené workoutové hřiště. Toto venkovní hřiště je ideální pro trénink s vlastní vahou a poskytuje výborné podmínky pro cvičení v přírodním prostředí.

Cvičte, zlepšujte svou fyzickou kondici a užívejte si zdravý životní styl uprostřed krásné přírody. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, náš workoutový areál je připraven pro všechny, kdo se chtějí pohybovat a cítit se lépe.”

"Relaxace v sauně v Penzionu U Pěti Buků"

“Po aktivitách plných pohybu a adrenalinu si dopřejte relaxaci v naší sauně. Toto místo je ideální pro regeneraci těla a mysli. Teplý vzduch v sauně uvolňuje napětí ve svalech a pomáhá obnovovat energii.

Ať už jste strávili den na našem sportovním hřišti, výletem do přírody nebo jste se vrátili z náročné pracovní schůzky, sauna je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci.

Užijte si očistný rituál sauny a nechte své starosti odpařit. Naše sauna je tu pro vás, abyste se cítili lépe a byli plní energie pro další dobrodružství.”

"Fitness v Penzionu U Pěti Buků"

“Pro všechny, kdo si chtějí udržet svou kondici i během pobytu u nás, máme připravenou malou fitness místnost. Zde si můžete zacvičit, protáhnout se po náročném dni nebo prostě jen pokračovat v pravidelném tréninku.

Naše fitness je čisté, pohodlné a dobře vybavené, takže zde najdete vše, co potřebujete pro efektivní trénink. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, naše posilovna je tu pro vás, abyste se mohli cítit lépe a zůstat v kondici.

Takže neváhejte, přijďte a udržujte svou kondici v naší fitness místnosti v Penzionu U Pěti Buků.”

Komfort & Pohostinnost na Bráně do Krkonoš

Svatby

Řekněte si své "ANO" U Pěti Buků

Svatby u Pěti Buků

Zjistěte, zda je Váš termín volný a nezávazně si jej rezervujte.
Klikněte zde

Ubytování

Jaké ubytování nabízíme?

Ubytování u Pěti Buků

Zjistěte, zda je Váš termín volný a nezávazně si jej rezervujte.
Klikněte zde

Aktivity

Jaké aktivity u nás najdete?

Aktivity u Pěti Buků

Jaké outdoorové aktivity u nás najdete? Rezervujte si hřiště.
Klikněte zde

O nás

Jak jsme se stali hostiteli?

O Nás

Jak jsme se stali hostiteli? Proč jsme otevřeli Penzion U Pěti Buků?
Klikněte zde

Okolí

Jaké outdoorové aktivity u nás a v okolí najdete?

I ideální aktivity v blízkém okolí

Proč jsou Krkonoše ideální pro outdoorové aktivity?
Klikněte zde

Recenze Google

5/5
Úžasný areál, na svatbu jako dělaný. Pokud chcete prostory pro svatební hostinu, kde se vejde opravdu velká spousta hostů, kde vám klidně zahraje DJ, kde je sportovní vyžití, jako třeba možnost zahrát si fotbal, pingpong, nebo si skočit do bazénu, tak vřele doporučuji Penzion U Pěti Buků ☺️ Děkujeme za nezapomenutelnou svatební hostinu s hladkým průběhem a neuvěřitelně milou obsluhou ♥️
5/5
Měli jsme zde večírek a bylo to perfektní. Milí majitelé, starali se o naše pohodlí a břicha naprosto precizně. Prostředí příjemné s možností využití hřiště. Venkovní gril např. na kýtu. I bazén, ale ten díky počasí nemohu posoudit. A ten výhled. Paráda. Za mě určitě ano. Jen pozor. Prý otevírají jen na akce...
5/5
velmi pěkné ubytování za rozumnou cenu ... majitel je sympatak a snicim nema problém 😉 doporučuji vyzkoušet ... dlouho se mi nestalo abych sehnal takovej areal (bazén tenisový kurt posilovnu se saunou i sprchy a mnohé další) za takle nízkou cenu

© 2023 All Rights Reserved.