Penzion U Pěti Buků

Okolí penzionu

Proč si vybrat Penzion U Pěti Buků?

"Tip na výlet: ZOO Dvůr Králové"

“Pokud hledáte tip na výlet v okolí našeho penzionu, doporučujeme navštívit ZOO Dvůr Králové. Tato zoologická zahrada je jednou z největších a nejznámějších v České republice a je domovem pro více než 360 druhů zvířat.

Na rozloze 71 hektarů můžete objevovat a učit se o různých druzích zvířat z celého světa. ZOO Dvůr Králové je skvělým místem pro rodinný výlet a zároveň příležitostí seznámit se s různými druhy zvířat a pochopit důležitost jejich ochrany.

Takže pokud jste milovník zvířat nebo hledáte zábavný a vzdělávací výlet pro celou rodinu, ZOO Dvůr Králové je ideální volbou.

"Černá hora - Janské Lázně: Tip na výlet"

“Pokud hledáte tip na aktivitu nebo výlet v blízkosti našeho penzionu, doporučujeme návštěvu Černé hory. Tato hora ve východních Krkonoších, která se tyčí do nadmořské výšky 1299 metrů, se nachází jen 3,5 km severozápadně od lázeňského městečka Janské Lázně. 

Kousek od vrcholu hory můžete navštívit Černohorské rašeliniště, které je velmi oblíbené mezi turisty. Černá hora je v zimě hojně využívána lyžaři, zatímco v létě je ideálním místem pro túry a procházky v přírodě.

Ať už jste milovník lyžování, turistiky nebo jen obdivovatel krásné přírody, Černá hora je skvělou volbou pro výlet.”

"Výlet na Sněžku: Vydejte se na nejvyšší vrchol České republiky"

“Pokud plánujete výlet do přírody, Sněžka je nádherným cílem, který stojí za návštěvu. Tento nejvyšší vrchol České republiky, ležící ve výšce 1603 metrů, je skvělým místem pro pěší výlety i lyžování.

Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou. Odtud můžete vyrazit pěšky buď Obřím dolem kolem Slezské boudy nebo přes Růžohorky a Růžovou horu. Pokud si chcete ušetřit námahu, můžete využít lanovou dráhu z Pec pod Sněžkou přímo na vrchol Sněžky.

Ať už jste zkušený turista nebo jen milovník krásné přírody, výlet na Sněžku je nezapomenutelným zážitkem, který si nesmíte nechat ujít.”

"Adršpašsko-Teplické skály: Obdivujte krásy skalních měst"

“Jako tip na výlet vám doporučujeme navštívit Adršpašsko-Teplické skály. Tato úchvatná skalní plošina v Broumovské vysočině je nejvýznamnější pískovcovou plošinou Polické pánve a je také největší národní přírodní rezervací v České republice s rozlohou 1803,4 ha. 

Adršpašské a Teplické skály jsou známé pro své jedinečné skalní formace, které tvoří úchvatné přírodní divadlo. Objevujte zde krásy přírody, procházejte se po značených stezkách a obdivujte úchvatné výhledy. Ať už jste milovník přírody, fotografování nebo jen hledáte klidné místo pro odpočinek, Adršpašsko-Teplické skály jsou ideální volbou pro výlet.”

Komfort & Pohostinnost na Bráně do Krkonoš

Svatby

Řekněte si své "ANO" U Pěti Buků

Svatby u Pěti Buků

Zjistěte, zda je Váš termín volný a nezávazně si jej rezervujte.
Klikněte zde

Ubytování

Jaké ubytování nabízíme?

Ubytování u Pěti Buků

Zjistěte, zda je Váš termín volný a nezávazně si jej rezervujte.
Klikněte zde

Aktivity

Jaké aktivity u nás najdete?

Aktivity u Pěti Buků

Jaké outdoorové aktivity u nás najdete? Rezervujte si hřiště.
Klikněte zde

O nás

Jak jsme se stali hostiteli?

O Nás

Jak jsme se stali hostiteli? Proč jsme otevřeli Penzion U Pěti Buků?
Klikněte zde

Okolí

Jaké outdoorové aktivity u nás a v okolí najdete?

I ideální aktivity v blízkém okolí

Proč jsou Krkonoše ideální pro outdoorové aktivity?
Klikněte zde

Recenze Google

5/5
Úžasný areál, na svatbu jako dělaný. Pokud chcete prostory pro svatební hostinu, kde se vejde opravdu velká spousta hostů, kde vám klidně zahraje DJ, kde je sportovní vyžití, jako třeba možnost zahrát si fotbal, pingpong, nebo si skočit do bazénu, tak vřele doporučuji Penzion U Pěti Buků ☺️ Děkujeme za nezapomenutelnou svatební hostinu s hladkým průběhem a neuvěřitelně milou obsluhou ♥️
5/5
Měli jsme zde večírek a bylo to perfektní. Milí majitelé, starali se o naše pohodlí a břicha naprosto precizně. Prostředí příjemné s možností využití hřiště. Venkovní gril např. na kýtu. I bazén, ale ten díky počasí nemohu posoudit. A ten výhled. Paráda. Za mě určitě ano. Jen pozor. Prý otevírají jen na akce...
5/5
velmi pěkné ubytování za rozumnou cenu ... majitel je sympatak a snicim nema problém 😉 doporučuji vyzkoušet ... dlouho se mi nestalo abych sehnal takovej areal (bazén tenisový kurt posilovnu se saunou i sprchy a mnohé další) za takle nízkou cenu

© 2023 All Rights Reserved.