TENIS & FOTBAL Součástí areálu je také hřiště pro tenis a fotbal.

Pro sportovně založené klienty, a nejen pro ně, je k dispozici tenisové hřiště , které lze využít pro malou kopanou nebo nohejbal.

Hřiště je nutné si rezervovat pomocí našeho rezervačního kalendáře. Cena: 200,- Kč/hodina

Rezervujte si hřiště

733 713 028

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

V našem areálu je hřiště pro plážový volejbal.

Hřiště je nutné si rezervovat pomocí našeho rezervačního kalendáře. Cena: 200,- Kč/hodina

Rezervujte si hřiště

733 713 028

Načítám...

BAZÉN
K dispozici Vám jsou dva bazény, jeden menší pro děti.

Pro chvíle pohody a osvěžení v horkých letních měsících jsou vám k dispozici dva bazény. Jeden velký, ve kterém si bez problémů zaplavete a druhý pro naše nejmenší.

WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ

Nadšenci pro fitness uvítají v našem areálu venkovní WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ. 

Sauna

Pro naše klienty je k dispozici sauna, ve které můžete po náročných aktivitách relaxovat.

Posilovna

Můžete se protáhnout v našem malém fitness.

OKOLÍ PENZIONU

Po celý rok město Trutnov a jeho okolí nabízí velké množství míst, která můžete navštívit a trávit zde, ať již aktivně nebo pasivně, dovolenou. Zde jsme uvedli některá zajímavá místa, která by Vás mohla zaujmout.

ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové je jednou z největších a asi také nejznámějších zoologických zahrad v České republice. Chová se zde více jak 360 druhů zvířat na rozloze 71 ha.


Černá hora - Janské Lázně

Černá hora s nadmořskou výškou 1299 metrů leží ve východních Krkonoších, nachází se 3,5 km severozápadně nad lázeňským městečkem Janské Lázně. Kousek od vrcholu se nachází Černohorské rašeliniště, které je velmi turisticky vyhledávané. V zimě je oblast hojně využívána lyžaři, v létě turisty.

Adršpašsko-Teplické skály

Adršpašské skály společně s Teplickými skalami tvoří nejvýznamnější pískovcovou plošinu Polické pánve v Broumovské vysočině a dnes jsou obě skalní města jako Adršpašsko-teplické skály svojí rozlohou 1803,4 ha také největší národní přírodní rezervací v České republice. Jako státní přírodní reservace byla jejich oblast vyhlášena již v roce 1933..

Babiččino údolí

Babiččino údolí je národní přírodní památka a národní kulturní památka v okrese Náchod v turistickém regionu Kladské pomezí v Královéhradeckém kraji. Malebné a romantické Babiččino údolí patří k nejhezčím místům Česka. Babička od Boženy Němcové pak dokonale vykresluje údolíčko v celé své kráse.

Sněžka

Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.). Vyjít můžete pěšky buď Obřím dolem kolem Slezské boudy a nebo přes Růžohorky a Růžovou horu. Nejsnadněji se na nejvyšší vrchol České republiky dostanete lanovou dráhou Pec pod Sněžkou – Sněžka.

Hospitál Kuks

Hospital Kuks naleznete ve stejnojmenné obci Kuks nedaleko městečka Jaroměř. V malebném údolí Labe na začátku 18. století nechal postavit František Antonín Špork (Sporck - 1662 – 1738) nejprve lázeňské budovy se zámkem a panským hostincem, a to díky léčivému pramenu, který zde vyvěral.